SILVESTR V OBLACÍCH.

SILVESTR V OBLACÍCH.

31. 12. 2016
 Silvestr v Oblacích - Praha Žižkovská věž.

Laďa Kerndl a Dennis Parks quitarist Silvestr v oblacích.
31. 12. 2016 OD 19. HODIN NA ŽIŽKOVSKÉ VĚŽI

Oslavte příchod Nového roku 2017 na Žižkovské věži s králem swingu a světových evergreenů Láďou KERNDLEM nebo protančete celou noc s hity od 80. let až po současné hudební pecky s VIDEO DJ´s.


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

S hlavou v oblacích, nejkrásnějším výhledem na rozzářenou Prahu a za doprovodu skvělé zábavy, vstupte do nového roku u nás - 93 metrů nad zemí. Těšit se můžete mj. na profesionální degustaci vín nebo ochutnávku delikates molekulární mixologie našich barmanů. Nechte se vtáhnout do krás vesmíru v miniplanetáriu nebo si zvěčněte své okamžiky silvestrovské noci v našem foto koutku. S úderem půlnoci se přímo za okny spustí MONUMENTÁLNÍ OHŇOSTROJ s hudebním doprovodem. Světelná show se tak odehraje jen pár metrů od Vás na pozadí se stovkami dalších ohňostrojů po celé Praze.

NA ČEM SI POCHUTNÁTE?

O Vaše chuťové smysly se postará tým našich kuchařů pod taktovkou Tomáše Lachmana, kteří Vám naservírují vybrané lahůdky ve stylu flying buffetu a luxusního rautu s NEOMEZENOU KONZUMACÍ, která zahrnuje také vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje po celý večer.

Dovolte nám tedy, abychom Vás pozvali na noc plnou zážitků mezi nebem a zemí, 
která vypukne 31. 12. 2016 od 19:00 hodin na Žižkovské věži.

Předprodej vstupenek zajišťují recepce TOWER PARK PRAHA a síť Ticketpro. 
Více informací a dotazy rádi zodpovíme na emailu: lucie.seveckova@towerpark.cz